Klauskite

Ačiū už Jūsų laišką, artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

atgal

Durų revoliucija: NEMATOMOS durys

 "Vituko durys" skelbia durų revoliuciją: pristatome sensacingas NEMATOMAS duris su italškomis "ECLISSE" staktomis. 

Tai unikalus, estetiškas sprendimas minimalistiniam, „švariam“ interjerui. Durys atrodo tiesiog kaip iškirstos sienoje.    

Sienų formavimo metu į įprastą durų angą sumontuojama speciali aliuminio stakta, paruošta dažymui. Tada prie aliuminio staktos prisukamas gipsas arba sienos nutinkamuojamos. Galiausiai aliuminio staktos kartu su durimis nudažomos sienų spalva ir nebelieka tokių išorinių elementų, kaip durų apvadai bei vyriai, išskyrus rankeną, kurią taip pat galima pakeisti specialia paspaudžiama nematoma rankena.  

Taip durys tiesiog užmaskuojamos ir paslėpiamos sienoje sukuriant harmoningą visumą. Taigi kartais ir tai, ko mūsų akis nemato, gali atrodyti ypatingai ir netgi - revoliucingai.

O norint pabrėžti ir išryškinti duris interjere, be abejo, jos gali ir kontrastuoti su sienos spalva. Šios konstrukcijos durys leidžia puikiai atskleisti asmenybės individualų stilių: taigi jei mėgstate provokuoti – pasirinkite kontrastingas sienų ir durų spalvas.

Paslėptos durys – šiuolaikiškam ir jaunatviškam interjerui, ypatingai derės loftų interjeruose, kur erdvė turi išlikti ganėtinai vientisa, atvira ir neapkrauta nereikalingomis detalėmis. Taip pat jos tiks paslėpti iš svetainės matomas ūkines patalpas, pavyzdžiui, virtuvės sandėliukus. 

Originalumo be kita ko suteikia ir tai, kad šios konstrukcijos durys gali būti įvairių dydžių (kad ir iki pat lubų). Be to, pasirinktinai jos gali varstytis į abi puses: atsidaryti traukiant rankeną į save (pull door) bei stumiant nuo savęs (push door).

atgal