Apie mus

Klauskite

+370 675 00 003

Apie mus spaudoje

Durys atveria erdves fantazijai
Vidujės namų durys ne tik ypač praktiška, tačiau ir vizualiai švari interjero detalė. Tapusios ryškiu aplinkos akcentu, jos gali patalpoms suteikti originalumo, išskirtinumo, ar – priešingai – pasitenkinti į akis visiškai nekrintančio elemento vaidmeniu.
Plačiau >>


Stumdomų durų įrengimas: svarbu ir lubos, ir vaikų amžius

Stumdomos durys kurį laiką buvo laikomos tik vienu iš sprendimų, norintiems įsirengti pakankamai plačią ir patogią spintą. Tačiau pamažu stumdomos durys atkeliavo ir į gyvenamąsias erdves. Visgi norintiems pačio optimaliausio sprendimo tiek praktine, tiek estetine prasme reikėtų pagalvoti apie tai dar prieš darant remontą.
Plačiau>>

Šiuolaikiniai durų sprendimai architekto Tomo Jasiulio kurtame interjere žurnale „Namas ir aš“
„Nematomos“ durys – tai puikus sprendimas interjere tarsi paslėpti duris. Tokiu atveju į įprastą durų angą sumontuojamos specialios dažyti paruoštos aliumininės staktos. Tada prie jų prisukamas gipskartonis arba nutinkuojamos sienos.
Plačiau>>

Stumdomos "Vituko durys" italų el.svetainėje, skirtoje interjero specialistams
Aplankykite italų kompanijos ECLISSE el.svetainę, skirtą interjero specialistams. Čia rasite įdomiausius interjerus, kuriuose buvo panaudotos ECLISSE sistemos, taip pat susipažinsite su interjerų kūrėjais. Džiaugiamės kūrėjų tarpe matydami ir lietuvių architektę Virginiją Vilutytę!
Plačiau>>

Nauji Vituko durų modeliai
(2010 07 09)
„Vituko durų“ kolekcijas šiais metais papildė itin stilingos vidaus durys su stiklu. Jūsų interjerą pagyvins ir papuoš stiklinės durys su rankų darbo vitražinėmis detalėmis ar kūrybingais dekoro raštais.