Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip nustatoma varstomų durų atidarymo kryptis?

Durų atidarymo kryptys

Varstomų durų atidarymo kryptį nustatome stovėdami prieš duris, kai jos atsidaro į mus, pagal tai, kurioje pusėje bus vyriai. Jeigu durų vyriai dešinėje pusėje, tai durys bus dešininės. Jei durų vyriai yra kairėje pusėje, tai durys bus kairinės.


Ar dirbate tik Vilniuje? Labai domimės jūsų durimis, bet esame iš kito Lietuvos miesto.

Mūsų vidinių durų salonas yra tik Vilniuje. Tad mūsų gaminamų durų ekspoziciją galite apžiūrėti salone Vilniuje: Nemenčinės pl. 4D-105 ("Ąžuolų terasos", vidurinis namas, 1 aukštas), 10109 Vilnius. Įėjimas nuo Nemenčinės pl. pusės.
Tačiau dirbame visoje Lietuvoje. Tiesiog į kitus miestus papildomai kainuoja durų pamatavimo ir pristatymo paslauga.
Užklausas dėl vidinių durų kituose Lietuvos miestuose prašome siųsti: valdas@vitukodurys.lt. 


Kiek kainuoja vidaus durys?

Pagal užsakymą gaminamų "Vituko durų" kaina priklauso nuo durų angos išmatavimų (aukščio, pločio, sienos storio), nuo pasirinkto durų padengimo, durų modelio, taip pat nuo konstrukcijos, furnitūros ir t.t. Atsiųskite mums užklausimą el. paštu info@vitukodurys.lt arba atvykite į "Vituko durų" saloną (Nemenčinės pl. 4D-105 ("Ąžuolų terasos", vidurinis namas, 1 aukštas), Vilniuje arba paskambinkite mums (tel. +370 675 00 003), ir mes pateiksime Jums durų sąmatą. 


Kokia garantija suteikiama VITUKO DURIMS?

Mūsų gaminamoms vidaus durims suteikiame 24 mėnesių garantiją.


Kada montuojamos stumdomos durys, suvažiuojančios į sieną?

Stumdomas duris, suvažiuojančias į sieną, patogiausia įsirengti statant naują būstą ar darant remontą.

"Vituko durys" bendradarbiauja su italų kompanija "ECLISSE", gaminančia specialios konstrukcijos kasetes (karkasą) su bėgeliu viršuje. Ant šios sistemos karkaso yra tvirtinamos gipso plokštės. Tai leidžia išlaikyti tikslius angos matmenis.

Iš abiejų pusių sistemos horizontalūs profiliai „apsiuvami“ gipsu, tada sienos dažomos arba tapetuojamos. Kai sienos yra paruoštos, sumontuojamos pačios stumdomos durys, kurios suvažiuoja į sienoje paslėptą "ECLISSE" kasetę. Pavyzdžiui, tokios konstrukcijos viengubų stumdomų durų bendras sienos storis bus tik 10 arba 12,5 cm. Tokios konstrukcijos stumdomas duris galima montuoti įvairiose patalpose: tiek svetainėse, tiek miegamuosiuose kambariuose, tiek voniose arba tualetuose bei drabužinėse.


Kada montuojamos varstomos vidinės durys?

Vidaus durys montuojamos, kai patalpose sudėtos grindys. Vidaus duris rekomenduojame montuoti po pirmojo sienų dažymo.


Kada montuojamos nematomos durų staktos?

Novatoriškos, užpatentuotos nematomų durų staktos iš aliuminio lengvai sumontuojamos į įprastą angą dar sienų formavimo metu (kol sukamas gipsas arba prieš tinkavimą). Nematomos staktos kartu su durimis gali būti nutapetuojamos arba nudažomos tokia pačia spalva kaip ir sienos. Taip durys tiesiog užmaskuojamos ir paslepiamos sienoje sukuriant harmoningą vientisą visumą. 

Į nematomas aliuminio staktas gaminame tiek faneruotas, tiek dažytas durų varčias. Be to, dažnai mūsų klientai ir patys dekoruoja, dažo arba tapetuoja mūsų paruoštas dažymui durų varčias, kurios montuojamos į nematomas aliuminio staktas.


UžduokIte savo klausimą